SVATBA

Svatební portréty až po svatbě? Proč ne!

Na každé předsvatební schůzce si určujeme maximální dobu, kterou chcete během vašeho velkého dne věnovat vašemu společnému focení. Požadavek je vždy jasný – být pryč z hostiny, co možná nejkratší čas, ale zároveň udělat nezapomenutelné portréty. Ale existuje ještě jedna možnost a to UDĚLAT SPOLEČNÉ PORTRÉTY AŽ PO SVATBĚ. Bohužel, ne vždycky je to reálné. 


Ale pokud patříte mezi novomanžele, kteří mají své vlastní šaty a máte chuť svoje svatebčany neopouštět během vašeho velkého dne, tak tohle je ta NEJLEPŠÍ MOŽNOST. Je to zábava, netlačí nás čas a nemáme špatné svědomí, že jsme opustili hostinu (a to ikdyž jsou na to všichni hosti připraveni a s variantou odchodu na focení každý z nich počítá).


Tihle dva odvážlivci na fotkách jsou moje rodina – brácha s mojí novou „ségrou“. Jejich svatební den jsem si chtěla užít a být tam jakožto pravý host a tak jsem moje miláčky (čti foťáky) nechala doma. Naštěstí to ani jednomu z nás nedalo a rok po svatbě si k výročí i oni nadělily fotky ode mě. Bylo mi velkou ctí jim udělat tuhle památku při které jsme se dost nasmáli a vážně nás to bavilo. A to i přesto, že „to si děláš srandu, že mám jít v těch kalhotách do vody“… 🙂 

Mrkněte, jak jim to „plavalo“ a slušelo.