SVATBA

Svatba ve stodole

Svatební příběh je pokaždé jiný. Někdo plánuje svatbu rok-dva dopředu a někdo to zmákne za měsíc. A takhle přesně začal příběh Ivetky a Ondry, kteří se rozhodli, že se vezmou za 2 měsíce. Štěstí jim přálo a podařilo se jim všechno zařídit a ještě k tomu sehnat krásnou stodolu ve které si přáli svatbu udělat. Jásala jsem, když mi zavolali a požádali, ať jim svatbu cvaknu. Fotit v krásné, romantické stodole jsem si přála už dlouho.
Ikdyž předpověd počasí nevypadala dobře, tak už při příjezdu jsem věděla, že tohle bude stát za to a že si to užijeme ať se děje cokoliv. S Ivetkou a Ondrou jsem si padla do oka hned. Připadalo mi, že se známe roky a přišla jsem na svatbu kamarádů. Celý den byl naprosto úžasný! Skvělá nálada všech svatebčanů, úsměvy na každém kroku, naprosto kouzelná atmosféra ve stodole i kolem ní. Ale hlavně oni dva – zamilovaní, krásní, spokojení a všem mým nápadům otevření. Co víc si přát? 🙂 

Chtěla bych moc poděkovat Ivetce a Ondrovi za to, že jsem mohla být součástí jejich velkého dne! Moc jsem si to užila a určitě na ten super den jen tak nezapomenu.
Děkuji také za povolení sdílet střípky z jejich svatebího dne s vámi.