RODINA A DĚTI

Rande v dešti

Ne nadarmo se říká tomuhle měsíci APRÍL. Znáte to, když celý týden sedíte v práci a venku za oknem je krásné jaro a všechno kvete? No a pak přijde víkend a místo 20ti stupňů je najednou 7 stupňů a déšť. Už dávno jsem se naučila, že lámat si hlavu s počasím je naprosto zbytečné a nejjednodušší je využít přesně to, co je. (Když zrovna venku neřádí orkán nebo tornádo). 🙂 A přesně takhle to bylo s Maruškou a Ráďou.

Když mi Maruška napsala, že by chtěli i předsvatební fotky, tak jsem byla nadšená. Vždycky chodím na předsvatební schůzky, ale zkusit si i společné focení před svatbou je naprosto super. Mohli jsme se seznámit, pokecat a hlavně si zkusit, že focení není zas tak „vážná“ věc a může to být i příjemné setkání. A to dokonce i s deštěm, který začal zhruba 20 minut před naší schůzkou. Maruška s Ráďou se toho vůbec nebáli a souhlasili, že ikdyž ještě trošku kapalo, tak je to pro ně naprosto v pohodě a jdeme od toho!


Vzniklo z toho plno úžasných fotek, které dokazují, že je jedno, kde se fotíte nebo jaké je zrovna počasí. Protože nejlepší pro vaše fotky je to, že se milujete a baví vás být spolu, jeden u druhého v náručí. 


Chci moc poděkovat Marušce a Ráďovi za jejich statečnost při focení ve špatném počasí. A taky hlavně za to, že si mě vybrali pro svůj velký den. Už teď se nemůžu dočkat až si vás vyfotím znova! Moc mě to bavilo. Jste jedničky. 🙂

A pro vás ostatní – pro nové svatební rezervace jsem už do balíčku připravila PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ. Budu se na vás moc těšit.


Vaše Lucy