RODINA A DĚTI

Na rande s Terkou a Tadeášem

Dříve pro mě byl podzim ročním obdobím „za trest“. Znáte to, ráno začne být taková zima, že zjistíte, že MUSÍTE jít nakupovat, protože nemáte co na sebe – takže vás ten podzim stojí hromadu peněz. Taky ráno vstáváte a venku je kolikrát ještě tma. A za tmy do práce přece nikdo nechodí! Takže ne, že jste bez peněz, ale ještě je na vás šéf naštvaný, protože chodíte nonstop pozdě. A aby toho nebylo málo, tak se ještě ráno třepete 10 minut v autě na parkovišti, protože čekáte, až vám rozmrzne okno, abyste nepřejeli souseda, který zrovna venčí psa (ač byste možná chtěli, protože jeho pes vám pořád očůráva pneumatiky)…

Ale pak najednou přišlo období, kdy jsem podzim začala milovat! Protože všechno hraje barvami, příroda se mění před očima a můj foťák tohle naprosto zbožňuje. A co je hlavní, všem začne být zima a začnou se k sobě víc tulit… A ne, není to proto, že ještě nebyli nakupovat a nemají v čem chodit!

A to byl i případ Terky a Tadeáše! Terce Ježíšek nadělil poukaz už na Vánoce a ona s ním čekala na tohle barevné období. (Rozumněj – několikrát jsme to posunuly, protože to nějak nevycházelo, až nám z toho vyšel podzim). A stálo to za to! Tihle dva se hned na začátku ohlásili jako „NF“ – „Neumíme se Fotit“. A takové já fotím ze všeho nejradši, protože jim pak fotkou můžu ukázat, že nejde o to umět profesionálně pózovat, ale o něco úplně jiného.

Tihle dva toho byli skvělým příkladem. Nevadilo jim ani studené počasí. Kdekoliv jsem je posadila a přitulila k sobě, tak vypadali spokojeně, protože hlavní bylo, že tam byli spolu. (Neříkám, že já na jejich spokojenosti nemám taky svůj podíl..) A tak mohly vzniknout tyhle hezké fotky.

Koukněte se, jak naše společné focení dopadlo.

A užívejte si podzim,
Vaše Lucy