OSTATNÍ, PORTRÉT A BOUDOIR

Boudoir focení aneb “nahatice” frčí
Boudoir focení se v poslední době stává vyhledávaným a oblíbeným focením. Jak říká moje kamarádka “nahatice zkrátka frčí”! Já sama jsem si boudoir fotky nechala udělat asi rok zpátky. Oficiálně to tenkrát sice byl dárek pro přítele, ale pravdou je, že se těším až si za 30 let budu utírat slzy, když si vzpomenu, že jsem někdy v životě přece jen měla prsa nad pupíkem. No jo, gravitace je prostě zákeřná!


A protože znám obě role (jak fotografky, tak “modelky”), tak bych se s vámi chtěla podělit o pár mých postřehů a zkušeností.Pamatuji si, že těsně před focením mě přepadla panika, jestli jsem dostatečně připravená. No, čistě mezi námi – některé internetové články mě dost vyděsily. Přece jen rada typu “nahraďte vodu kávou, abyste byla dostatečně odvodněná” asi není úplně v kurzu. Nejen, že bych tam zkolabovala, ale ještě bych vypadala jako uschlá větev, co je měsíc bez vody. (A že to dobře znám! Moje kytky doma by vám mohly vyprávět). A co teprve rada tykající se oblečení, kde jsem si měla dát pozor na otlaky od ponožek/džínů/podprsenky/knoflíků/zipů. A to ani nemluvím o vypálených plavkách z léta. Hlava mi z toho šla kolem a podle internetu to vypadalo, že bych tam ideálně měla dorazit nahá, dehydratovaná a snad i podvyživená. Takže holky, nebojte se, takhle určitě ne! 🙂 Vykašlete se na rady na internetu. Má jediná rada zní: Přijďtě a buďte to vy! Vemte si dobrou náladu, nějaké hezké prádlo na focení a o zbytek se postarám já a vizážistka. A nemějte strach, malé nedokonalosti taky doladíme. Jak taky myslíte, že vznikala sexy bezchybná těla baywatchů v Pobřežní hlídce? Rozhodně ne tím, že by nepili, nejedli, nesolili a nenosili ponožky…Moje poslední boudoir focení bylo s Káťou a probíhalo skvěle. Žádné stresy a obrovské plánovaní měsíce dopředu. Ale jen normální a příjemné focení u kterého jsme si daly kafe a vánoční cukroví, povídaly si, hodně se nasmály a válely se po posteli. A tak to má podle mě být. Uvolněné, přirozené a přátelské. Takové fotky nefotíte každý den, tak zahoďte strachy a obavy a užijte si to!
Velké díky patří Káti za možnost zveřejnit její fotky a taky za super čas, který jsme spolu ve studiu u focení strávily. Užila jsem si to!
Budu se těšit, že se třeba jednou na takovém focení potkám i s vámi, co jste teď na druhé straně obrazovky!Vaše fotografka,

Lucy